poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Moja szansa......na współpracę z wydawnictwem. Już nie długo przyjdzie do mnie wybrana książka. Okres próbny. Oby się udało:)


Z paryskiego hotelu znika sześcioletnia Amerykanka, przebywająca z rodzicami na wakacjach we Francji. Szybko okazuje się, że w tle tajemniczego porwania trzeba brać pod uwagę nie tylko podziemie przemysłu pornograficznego czy ewentualne żądania finansowe, ale również motywy polityczne oraz korzyści technologiczne dla terrorystów. Mijają jednak kolejne godziny, a nikt nie wysuwa żadnych żądań. Dziewczynka przepadła jak kamień.
Mglistymi tropami podąża za nią kontrowersyjny amerykański detektyw, obecny akurat w Paryżu. Śledztwo zaprowadzi go z Francji przez Niemcy do Polski i dalej na wschód, a jednocześnie w głąb jego własnej mrocznej historii rodzinnej. Sprzymierzy się z młodą polską prawniczką, a narazi między innymi mafiozom z Pruszkowa – ale nie jest jasne, czy to wszystko wystarczy, by wygrać z czasem i niejasnymi motywami zleceniodawców zbrodni.
Książka napisana jak film akcji. Wydarzenia i komplikacje piętrzą się w zawrotnym tempie, tak że brakuje czasem nawet chwili na oddech.[http://wydawnictwofeeria.pl/pl/]

Ktoś czytał? Jakieś wrażenia? Zapowiada się ciekawie

2 komentarze:

  1. Z chęcią przeczytam, bo bardzo lubię książki, w których akcja toczy się sprawnie i ciekawie, czyli takie które ,,wciągają" : )

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam. Opinia o tej książce jest na moim blogu - http://hugekultura.blogspot.com/2014/03/lepszy-byby-martwy-douglas-corleone.html

    OdpowiedzUsuń