piątek, 23 marca 2012

Urodzinki-część PIERWSZA

I tak minęły 32 lata.Jakie plany?Ile jeszcze przede mną?Cały czas czuję, że nie dorosłam do swojego wieku:)Może dlatego, że wyglądamy na tyle ile się czujemy? Tak, ja czuje jakbym miała naście lat. Chociaż pracuję, mam męża i tylko tego zdrowia, dzieciaczka i mieszkania nie możemy się doczekać.Może wtedy bym dorosła bardziej?...
Ale, ale... wiosna nas powitała, mnie życzeniami i prezencikami!Dlatego zacznę od najliczniejszej grupy, czyli karteczek:)
 

 

 
Nie spodziewałam się, że akcja "uwolnij pocztówkę" tak mnie zaskoczy.Dziękuję Wam Dziewczyny,nie zapomnę!A komu dziękuję?:
 1. Monice z  http://umonique.blogspot.com/
 2. Paulince(MISIOKA) z  http://misioka.blogspot.com/
 3. Żanetce z  http://zaneta1975.blogspot.com/
 4. Dorotce z Międzyrzecza Podlaskiego(nie widzę bloga)
 5. Kamilce z Orzesza (też nie widzę bloga)
 6. Asi z  http://pistacjeimaliny.blogspot.com/
 7. Ani z  http://kartkibrayanazlimy.blogspot.com/
Jeśli nie mogłam namierzyć bloga, to bardzo proszę o podanie go a z pewnością zmienie.Jak widać są tu i kartki robione własnoręcznie.Ja niestety jestem w tym zielona i wysyłam zwykłe karteczki.Zakładam że liczy się przede wszystkim pamięć i chęć sprawienia komuś upominku  na urodzinki.Ja doceniam każdy gest, bo zawsze się cieszę z tego co dostaję... DZIĘKI WAM WIELKIE!
PS.Dalsza część troszkę poźniej:)


4 komentarze:

 1. Życzę dużo zdrowia,dzieciaczka, mieszkanka i spełnienia wszystkich Twoich marzeń;))

  Cieszę się, że udało się zrobić Tobie niespodziankę, troszeczkę robiłam to w pospiechu, ale mam nadzieję że książka w Czeskich klimatach , Tobie się spodoba.
  Miłego świętowania urodzin!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ewciu, życzę Ci dużo zdrówka, dzidziusia i mieszkanka i radości i uśmiechu i pogody ... i tego wszystkiego co się szczęściem zowie. Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego naj Ewo a i poczekaj na upominek po niedzieli tzn koło wtorku gdyż szykuję ci upominek

  OdpowiedzUsuń